ZDALNIE STEROWANE SAMOCHODY

Specyfikacje i funkcje:

- Samochody zdalnie sterowane Tornado są wyposażone w zaprojektowane przez Tornado układy napędowe i układy kierownicze, zawierające najlepsze szwajcarskie silniki Maxon, zapewniające wydajność i niezawodność tam, gdzie są najbardziej potrzebne.
- Jeśli potrzebujesz konkretnej karoserii, której nie mamy w naszej aktualnej ofercie, skontaktuj się z nami. Zrealizowaliśmy wiele projektów na zamówienie dla klientów.
- Każda konsola ma realistyczny efekt dźwiękowy silnika samochodu podczas pracy na biegu jałowym lub zmiany biegów w górę iw dół. Regulacja głośności i tryb przyciągania pozwalają na ciągły dźwięk przez cały czas lub tylko wtedy, gdy samochody są w użyciu.
- Proporcjonalna prędkość zarówno do przodu, jak i do tyłu zapewnia graczom dodatkową kontrolę.

- Elektroniczne wrzutniki na wiele monet w standardzie. Dostępne są również wrzutniki banknotów (mogą obowiązywać ograniczenia walutowe). Alternatywnie, może być dostarczony w stanie gotowym do współpracy z własnym systemem kart płatniczych.
- Elektroniczny wyświetlacz kredytowy pozwala operatorowi na pełną kontrolę nad ceną gry.
- Podwozie samochodu uformowane z polipropylenu z dodatkowym wsparciem z masywnych przednich i tylnych zderzaków, aby zapewnić, że modele są mocne, wyjątkowo wytrzymałe i gotowe do ciągłego codziennego użytkowania.
- Dostępny jest szeroki wybór dachów samochodowych, zdjęcia i informacje znajdują się w ulotce z modelami samochodów. Wszystkie blaty mają tę samą metodę mocowania, co oznacza, że zmiana motywu może być wykonana łatwo i niedrogo.
- Bez bezpośredniego personelu nasza standardowa technologia „Genesis” zapewnia minimalną konserwację, doskonały zwrot z inwestycji i stałe zyski.
- Do wewnątrz i na zewnątrz, dla wszystkich grup wiekowych.
- Dostępne w zestawach po 4,6,8,10 lub 12 modeli.

 

Galeria

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Call Now ButtonScroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych