Jungly Loop

Plan podróży

Jungle Loop to huśtawka z silnikiem z wiszącym podwójnym siedziskiem, które umożliwia obrót o 360 °.

Jungle Loop jest napędzany silnikiem, a pasażerowie mogą interaktywnie sterować za pomocą joysticka. Prędkość, wysokość i kierunek obrotów są określane przez pasażerów, co sprawia, że ​​każda podróż jest wyjątkowa i prowadzi do różnych powtórzeń.

Klapa drzwi jest zamknięta w gotowości do pracy. Na pokład może wejść maksymalnie dwóch pasażerów. Aby rozpocząć podróż, nadzorca musi wejść na stanowisko operatora i uruchomić start.

Obsługa

Obsługa przez personel parku nie jest konieczna. Wystarczy mieć stały nadzór w zakresie ogólnego dozoru parkowego w zasięgu wzroku i zasięgu. Warunkiem startu jest osoba pełnoletnia, która spełnia wymagania startowe w zakresie minimalnej wielkości ciała i minimalnej wagi na pozycji startowej.

Dla kogo

Zmotoryzowana huśtawka Jungle Loop jest odpowiednia dla pasażerów o wzroście powyżej 90 cm. Do 8 lat lub wzrostu 100 cm wymagana jest osoba dorosła.

Specyfikacja techniczna

  • Wysokość: 8,50 m
  • Maks. Obciążenie: 150 kg,
  • Liczba miejsc: 2
  • Interaktywne sterowanie prędkością i kierunkiem obrotów przez pasażerów za pomocą joysticka umieszczonego pośrodku siedzeń
  • Montaż na fundamencie lub podeszwie, wewnątrz i na zewnątrz
  • Dostępne na monety
  • Możliwość indywidualnej tematyzacji na życzenie klienta

Galeria

Filmy

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Call Now ButtonScroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych