FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy urządzenia Heege są bezpieczne?

Zdecydowanie tak.

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikat zgodności z aktualną normą EN 13814 i są dopuszczone do użytkowania przez niemiecki urząd certyfikacji TÜV.

Jaki jest koszt eksploatacji?

Koszt eksploatacji jednego urządzenia jest dużo niższy od kosztu eksploatacji średniej klasy samochodu osobowego.

Jak długa jest żywotność urządzeń Heege?

Najstarsze urządzenia mają ponad 30 lat i dzięki odpowiedniej konserwacji nadal funkcjonują bez zarzutu.

Czy urządzenia Heege są awaryjne?

Awarie urządzeń Heege są rzadkością, jednak w razie potrzeby jest szybka dostępność części zamiennych oraz szybki serwis w Polsce.

Gdzie można spotkać urządzenia Heege?

Urządzenia można spotkać w prawie wszystkich rodzinnych parkach rekreacji w Europie zachodniej oraz w wielu krajach na całym świecie. Między innymi w: Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Japonii, USA, Iraku, Turcji, Izraelu, Malezji, Nigerii.

W ostatnich latach urządzenia stają się coraz bardziej popularne także w parkach Europy wschodniej. Między innymi w Czechach (Excalibur City), na Węgrzech (Kányavàry Borbitok), Rosji (Saint-Petersburg), Łotwie (SIA “LIDO”), Macedonii (Skopski Saem).

Czy na pewno nie potrzeba personelu obsługującego?

Urządzenia Heege pod względem technicznym i dopuszczenia do obrotu nie wymagają bezpośredniego personelu obsługującego.

Dla jednego lub wielu urządzeń wystarczy jedna osoba – przeszkolony pracownik parku, znajdujący się w zasięgu słuchu i wzroku. Odwiedzający park obsługują wszystkie te urządzenia samodzielnie.

Czy klienci potrafią sami uruchomić urządzenia Heege?

Zdecydowanie tak.

Czynność ta jest dodatkową atrakcją dla korzystających z tych urządzeń. Doświadczenie pokazało, że obsługa atrakcji nie stanowi problemu dla klientów w setkach parków na całym świecie.

Jeżeli dużo klientów chce skorzystać z urządzenia ludzie sobie pomagają oraz podpatrują jak korzystać z atrakcji.

W okresie, gdy klientów jest niewiele, zainteresowani urządzeniem mają czas aby zapoznać się z instrukcją i uruchomić atrakcję. W razie potrzeby może pomóc personel parku.

Dla jakiej grupy klientów przeznaczone są urządzenia?

Urządzenia przeznaczone są dla dzieci oraz dorosłych w przedziale wiekowym już od 3 do 99 lat. Najczęściej są to rodzice z dziećmi bądź dziadkowie z wnukami, czyli docelowa grupa odwiedzających tego typu parki.

Do jakiego typu parków nadają się urządzenia Heege?

Urządzenia nadają się do rozwijających się rodzinnych parków rekreacji i wypoczynku. Praktycznie wszystkie parki Europy zachodniej powstały bądź rozwinęły się bazując na tych urządzeniach. Mowa tu o parkach, które obsługują ok. 20-500 tysięcy odwiedzających rocznie.

Czy moc przerobowa urządzeń Heege jest wystarczająca?

Zdecydowanie tak. Świadczy o tym ilość sprzedanych urządzeń do parków rekreacji.

Czy można kupić urządzenia Heege na rynku wtórnym?

Możliwość nabycia urządzeń Heege na rynku wtórnym jest rzadkością.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Call Now ButtonScroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych