Luna Loop

Dwuosobowe urządzenie w którym użytkownik może wykonywać obroty o 360˚ w przód lub w tył samodzielnie uruchamiając opcję obrotu poprzez naciskanie odpowiednich przycisków znajdujących się na pulpicie w pałąku zabezpieczającym. Ma też możliwość zatrzymania obrotu poprzez naciśnięcie przycisku stop.

Dla urozmaicenia kabina jedzie w poziomie dookoła po torze na którym są wstawione wzniesienia. Poprzez zainstalowanie wzniesień kabina porusza się powoli lub przyspiesza.

Uruchomienie nie wymaga personelu obsługującego. Osoby chcące skorzystać z Luna Loopa po wejściu do kabiny muszą zamknąć pałąki zabezpieczające a osoba znajdująca się na zewnątrz zamknąć bramkę (zamykanie jest na tyle ciężkie, że może tego dokonań jedynie osoba wystarczająco silna czyli dorosła) i wcisnąć przycisk startowy lub wrzucić monetę. Tak jak w przypadku innych urządzeń pełni ona nadzór np. przy zaniku prądu może wezwać pomoc w celu „uwolnienia” użytkowników. Po zakończeniu jazdy i powrocie kabiny do pozycji wyjściowej bramka otwiera się automatycznie i użytkownicy mogą opuścić kabinę.

Procedura ta jest sprawdzona w praktyce i nie sprawia użytkownikom najmniejszego kłopotu.

Obsługa  LOOPI & LUNA-LOOP:

  • Samoobsługowo
  • Z wrzutnikiem monet lub na przycisk
  • Wymagany nadzór - osoba w zasięgu wzroku i słuchu (opcjonalnie kamera)

Galeria

Filmy

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Call Now ButtonScroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych