ORBITER

Specyfikacje i funkcje:

- Orbitery są zasilane 2 wytrzymałymi akumulatorami 12 V i mogą być obsługiwane na większości równych podłóg, w tym na drewnie, asfalcie lub betonie. Wymagana jest tylko bezpieczna bariera wokół obwodu toru.
- Efekt dźwiękowy potwierdza, że gracz został trafiony, co zachęca do zabawy i gry między osobami lub zespołami.
- Orbitery poruszają się z natychmiastową reakcją za pomocą podwójnych joysticków umieszczonych na końcach palców, oferując graczom wyjątkową wszechstronność i kontrolę.
- Wyjątkowo nachylony fotelik bezpieczeństwa i wyściełany zagłówek umożliwiają zarówno dzieciom, jak i dorosłym bezpieczną jazdę w wygodnej pozycji z łatwym dostępem do joysticka.

- Atrakcyjnie zdobione korpusy są dostępne w różnych kolorach włókna szklanego. Do wewnątrz lub na zewnątrz, jeden rozmiar samochodu dla wszystkich grup wiekowych.
- Wyjątkowy futurystyczny pojazd zasilany akumulatorem dla poszukujących elastycznego i wszechstronnego samochodu zderzakowego bez wydatków i kosztów eksploatacji konwencjonalnego toru wyścigowego.
- „Zostaliśmy trafieni!” funkcja hit 'n' spin zapewnia dodatkową przyjemność dzięki bezpiecznej wiązce podczerwieni aktywowanej przez naciśnięcie przycisku ognia na prawym joysticku. Każdy samochód ma cele zamontowane w tylnej sekcji 270 stopni; uderz w cel na innym samochodzie, a ten samochód wykona półtora obrotu, zanim gra będzie kontynuowana.
- Dostępny z opcjonalnym systemem bezpieczeństwa Ridemaster, pasami bezpieczeństwa i dowolną liczbą pojazdów w zależności od dostępnej wielkości obszaru, więcej informacji poniżej.
- Mocne, malowane stalowe podwozie, opony z pełnej gumy i masywny pneumatyczny zderzak w połączeniu z wytrzymałym układem napędowym zaprojektowanym przez firmę Tornado pomagają zapewnić niezwykle mocne i wytrzymałe rozwiązanie, które poradzi sobie z wigorem i wymaganiami uderzeń podczas ciągłej eksploatacji.

 

Galeria

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Call Now ButtonScroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych