FLUME BLASTA

Dane techniczne i funkcje:

- Wrzutniki wielomonetowe w standardzie wyposażone w elektroniczny wyświetlacz kredytowy, który pozwala operatorowi na pełną kontrolę nad ceną gry.
- Dostarczany standardowo z wysokiej jakości stojakiem ze stali nierdzewnej, jak pokazano na rysunku, do montażu na podłodze. Alternatywnie stojak można zdjąć, jeśli preferowany jest montaż na ogrodzeniu.
- Do wewnątrz lub na zewnątrz dla wszystkich grup wiekowych i dużych grup.

- Przycisk ognia o dużej sile uderzenia umieszczony wewnątrz osłony ochronnej, zamontowany na ozdobnej płycie z pleksiglasu o grubości 6 mm, aby zapewnić, że flume blasta jest wyjątkowo wytrzymały i gotowy do ciągłego codziennego użytkowania.
- Wyjątkowo prosty w obsłudze, zasilany wyłącznie czystą, świeżą wodą z sieci, wymagane lokalne zasilanie sieciowe. Elektronikę kontrolną zaprojektowaną przez Tornado można dostosować na miejscu, aby umożliwić różne ustawienia gry i czasu, od liczby strzałów po kombinację strzałów. Sterowanie czasowe ma dodatkową elastyczność opóźnień między strzałami.
- Dostarczany ze standardową białą konsolą z włókna szklanego wraz z czarną osłoną pistoletu z PVC. W razie potrzeby dostępne inne kolory, patrz przykłady. Dostępny z minimum 4 konsolami i maksymalnie 8 konsolami może być zasilany z jednego transformatora zasilającego, który jest dostarczany w celu przekształcenia lokalnej sieci zasilającej (100-240 V) na 24 V AC.
- Pompa wspomagająca jest dostępna jako opcja dodatkowa, jeśli wymagany jest większy zasięg. Potrzeba tego będzie w dużym stopniu zależała od lokalnych warunków zaopatrzenia w wodę z sieci wodociągowej, jednak Tornado poleciłoby to urządzenie do instalacji z ponad 5 pozycjami z jednego źródła wody lub tam, gdzie odległość strumienia wody przekracza 5 metrów, aby zapewnić spójny strumień wody dla Twoich gości. Nie wahaj się zapytać o więcej szczegółów, jeśli uważasz, że pompa wspomagająca może być wymagana.

Galeria

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Call Now ButtonScroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych