Klocki budowlane cegły

Opis

Zbudować taki domek, do którego można wejść – o tym marzy każde dziecko, małe i duże. Od teraz jest to jak najbardziej możliwe. Wieża wyższa od swojego konstruktora? Proszę bardzo! Prawdziwa ściana z klocków? Nic prostszego! Własnego pomysłu piaskownica? Wystarczy sięgnąć po KLOCKI BUDOWLANE CEGŁY z serii MARIOINEX!

Zestaw zawiera 33 gigantyczne klocki w 3 kształtach, które dają małym budowniczym niezwykle dużo radości, a przy tym rozwijają kreatywność, wyobraźnię przestrzenną, koordynację wzrokowo-ruchową, uczą logicznego myślenia i wspierają pracę zespołową.

Klocki są niezwykle trwałe, tak aby dzieci mogły w pełni cieszyć się niczym nieskrępowaną zabawą. Mogą po nich chodzić, mogą na nie siadać i na swój sposób poddawać niezliczonym próbom wytrzymałości. Sprawdzają się nie tylko w warunkach domowych, ale również na zewnątrz, a także jako wzbogacenie zajęć w przedszkolu.

Zalety

  • aż 33 dużych elementów!
  • rozwój kreatywności, wyobraźni przestrzennej, koordynacji wzrokowo-ruchowej i logicznego myślenia
  • nauka i rozwój poprzez zabawę
  • wielogodzinna rozrywka
  • dla dziewczynek i chłopców
  • w 100% bezpieczna forma
  • innowacyjna forma klocków
  • klocki wyprodukowane w Polsce
  • klocki i opakowania wytworzone z materiałów odnawialnych w recyklingu

Klocki budowlane cegły 33 szt.
W zestawie znajdziesz 33 elementy. Rozmiar opakowania: 80 cm x 51 cm x 35 cm

Bezpieczne zabawki dla dzieci

Zabawki edukacyjne Marioinex są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej przyjazne i bezpieczne dla dzieci. Są wykonane z elastycznego, miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa, a zastosowane barwy są łagodne i przyjemne dla oka. Produkty MARIOINEX uzyskały nagrody w takich konkursach jak „Zabawka Roku” czy „Świat Przyjazny Dziecku”.

Galeria

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Call Now ButtonScroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych