AQUA BLASTA

Specyfikacje i funkcje:

- Elektroniczny timer pozwala operatorowi na pełną kontrolę nad ceną i czasem gry.
- Uzupełnij o tryb przyciągania, aby przyciągnąć przechodniów, gdy gra nie jest używana.
- Do wewnątrz i na zewnątrz, dla wszystkich grup wiekowych. Dodatkowy zestaw przeciwbryzgowy i gumowe maty zalecane do pracy w pomieszczeniach.
- Obudowa ze stali ocynkowanej malowanej poliestrem, uszczelniona gumą silikonową. Konsole z włókna szklanego i obudowa pompy. Tarcze wykonane z PVC z łożyskami i mocowaniami z metali nieżelaznych.
- Pełnokolorowe naklejki na zewnątrz obudowy (z boku), naklejki o tematyce docelowej i realistyczne efekty dźwiękowe*.

- Dostępne w 4 różnych motywach pasujących do różnych lokalizacji. Aqua Blasta jest prosta, szybka i ekscytująca dzięki maksymalnie 40 celom aktywowanym wodą i interaktywnym funkcjom odpalania, które zwiększają przyjemność gracza.
- Samodzielna gra dla 4 graczy. Nie wymaga personelu, minimalna konserwacja, doskonały zwrot i stałe zyski. Elektroniczne wielomonetowe wrzutniki montowane standardowo lub alternatywnie, mogą być dostarczane w stanie gotowym do współpracy z własnym systemem kart płatniczych.
- Doskonale wykorzystuje nieużywaną przestrzeń, ponieważ Aqua Blasta wymaga tylko solidnej płaskiej powierzchni 3 x 3 metry (w tym miejsce do stania).

 

Galeria

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Call Now ButtonScroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych